O nas

Domy kanadyjskie

Domy kanadyjskie (Bialystok) to najlepsze rozwiązanie dla tych, których interesuje solidny dom z marzeń, wykonany w krótszym czasie niż tradycyjny dom murowany, a w dodatku kosztuje on około 20% taniej. Pomimo drewnianej konstrukcji, domy Te są bardzo trwałe i dobrze sobie radzą w naszym klimacie, a zimy nie będą im groźne. Są to domy energooszczędne. Podlaskie warunki pogodowe nie będą im szkodziły oraz wpływały na znacznie większe zużycie energii do ogrzewania, niż ma to miejsce w tradycyjnych domach murowanych, które możemy spotkać na każdym kroku.

Budowa domu

Podczas budowy ich stosuje się najnowocześniejszą technologie izolacyjną, która sprawia, iż są one bardzo szczelne. Można w nich zamontować różnego rodzaju instalacje grzewcze, takie jak kotły c.o. na węgiel, gaz, drewno, czy też tradycyjne kominki. Dobrym i zarazem energooszczędnym rozwiązaniem będzie zastosowanie pomp ciepła, które wraz z całą konstrukcją sprawią, że dom będzie ekologiczny.

Oferta

Jeżeli chcieliby Państwo posiadać takiego rodzaju solidny dom, to nasza firma z wielką starannością wykona Państwu nowoczesny dom w stylu kanadyjskim według danego projektu. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni ze sposobu wykonania, a sam dom będzie państwu długo służyć.

Skontaktuj się z nami

691 840 341504 547 025 biuro@trehus.com.pl